Kurs tworzenia sklepów internetowych dla rękodzielników i małych sklepów

Sklep sobie robię – kurs WooCommerce (2024)

Twój status w kursie:
nie uczestniczysz
Cena
2 490,00 zł
Kliknij aby się zapisać:

Sklep sobie robię to kurs dla tych, którzy zdają sobie sprawę, że zainstalowanie łysej wtyczki WooCommerce na WordPressie a stworzenie sklepu to jednak dwie różne rzeczy, podobnie jak tworzenie sklepu stacjonarnego nie kończy się w momencie podpisania umowy na wynajem lokalu.

Właściwie – te formalności to dopiero początek, a cały sklepowy rollercoaster dopiero przed nami 🙂

Porządny sklep wymaga sporo klikania, owszem, ale przede wszystkim – wymaga masy myślenia, aby nie tylko BYŁ, bo nie tworzymy sklepu, żeby sobie go do CV wpisać, tylko żeby służył naszemu biznesowi i skutecznie SPRZEDAWAŁ.

Każdy element tworzenia sklepowej strategii rozkładam na czynniki pierwsze, zdradzam, gdzie można się natknąć na kłody pod nogami (bo sama najpewniej już się kiedyś na nich wykopyrtnęłam) i ostrzegam przed krokodylami w każdej nieoczekiwanej fosie.

Każdą lekcję okraszam przykładami i podpowiadam ciekawe rozwiązania oraz nietypowe możliwości wykorzystania WooCommerce’owych funkcji 🙂

No i pokazuję gdzie kliknąć, żeby wszystko działało jak trzeba.

Po kursie będziesz właścicielką sklepu, którego nie musisz się wstydzić i który znasz od podszewki. W którym nic Cię nie zaskakuje i w którym nie musisz zgadywać “do czego jest ten przycisk” albo “co to robi”, bo doskonale będziesz wiedzieć 🙂

➡️ Dokładny plan kursu

wraz z lekcjami i datami możesz zobaczyć i pobrać tutaj: Harmonogram lekcji kursu Sklep sobie robię 2024

Shopping Cart
Scroll to Top